سیستم هوشمند پرده

پنجره ساختمان با توجه به تامین نور طبیعی برای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. در حقیقت بسیاری از مردم ترجیح می دهند در خانه کوچکتر زندگی کنند به شرطی که منظره بسیار خوبی داشته باشد و برای این کار پنجره هایی که این نمای را ارائه دهند، ضروری است. هر اتاق خانه شما می تواند پنجره های زیبایی داشته باشد و سبک های طراحی بیشماری برای این کار وجود دارد، ولی چیزی که این نور را کنترل میکند و شما برخی اوقات برای نگه داشتن حریم شخصی خود از طرف پنجره، از آن استفاده می کنید؛ پرده است.

امروزه برای کنترل نور و حفظ حریم شخصی خود از جانب پنجره، از طرح های مختلفی از پرده استفاده می کنیم. ولی گاهی اوقات از میزان نور محیط بیرونی بی خبر هستیم و هر وقت که صلاح بدونیم پرده را کنار میکشیم تا از منظره بیرون لذت ببریم.

اما با وجود “سیستم هوشمند پرده” شما می توانید با توجه به میزان نور محیط درون خانه و بیرون، پرده خانه را باز و بسته کنید. این سیستم هوشمند می داند که چه زمانی کنار رود و با توجه به میزان نور درون خانه خود را کنترل کند و سوای از این در مواقع لزوم بسته می شود. درواقع شما با سیستم هوشمند پرده می توانید از راه دور سیستم پرده را کنترل کنید و بر روی آن نظارت داشته باشید. علاوه بر ورود یا جلوگیری از نور ، می توانند از اتلاف گرما جلوگیری کرده ، اشعه ماورا بنفش را مسدود کرده و با فشار یک دکمه حریم خصوصی را از دنیای خارج فراهم کنند.

سناریوها

  • سناریو سپیدهدم

همه ما برای صبح زود بیدار شدن سخت تلاش می کنیم زیرا پرورش عادات سحرخیزی برای سلامتی بسیار مهم است. در این میان هنگام برخاستن از خواب اموری وجود دارند که نباید آن ها را انجام دهید زیرا سبب تخریب روحیه خواهند شد، انرژی را از بین می برند و باعث کاهش عملکرد مثبت نیز می شوند، یکی از این امور نکشیدن پرده ها در هنگام طلوع خورشید است.اگر چه ممکن است روشنایی پس از تاریکی برای چشمانتان یک چالش محسوب شود اما باید بدانید که نباید پرده ها را بسته نگه دارید زیرا صبح، ساعت شبانه روزی را تنظیم می کند و ترشح طبیعی کورتیزول را افزایش خواهد داد.

اما در برخی اوقات ما هنگام از خواب برخواستن فراموش میکنیم که پردها را کنار بکشیم یا خواب را به درازا میکشیم، ولی با وجود “سیستم هوشمند پرده” شما میتوانید ساعت مشخصی که صبح برمیخیزید را از پیش تنظیم کنید و در هنگام طلوع خورشید پردها کنار روند و شما از طریق نور خورشید انرژی مثبتی را وارد خانه کنید.

سوای از این شما می توانید از طریق موبایل خود هر زمان که بخواهید سیستم پرده را باز و بسته کنید، سیستم هوشمند پرده به شما این امکان را میدهد که بتوانید آن را از راه دور کنترل کنید.

فهرست